datą | populiarumą | peržiūras | komentarus | abecėlę

Kategorija: greitai rodysime

Louder Than Bombs (2015)
Treileris
+7
Louder Than Bombs (2015)
Drama
20 Rugsėjo 2015
The fractious family of a father and his two sons confront their different feelings and memories of their deceased wife and mother, a famed war photographer.
Love the Coopers (2015)
Treileris
+6
Love the Coopers (2015)
Komedija
10 Rugsėjo 2015
When four generations of the Cooper clan come together for their annual Christmas Eve celebration, a series of unexpected visitors and unlikely events turn the night upside down, leading them all
Roger Waters the Wall (2014)
Treileris
+3
Roger Waters the Wall (2014)
Muzikinis
10 Rugsėjo 2015
Šių metų rugsėjo 29 dieną visų Pink Floyd ir Roger‘io Waters‘o gerbėjų laukia neeilinė šventė. Į kino teatrus visame pasaulyje atkeliauja grandiozinis ilgamečio Pink Floyd bosisto ir vokalisto R.
Mississippi Grind (2015)
Treileris
-9
Mississippi Grind (2015)
Drama
8 Rugsėjo 2015
Down on his luck and facing financial hardship, Gerry teams up with younger charismatic poker player, Curtis, in an attempt to change his luck. The two set off on a road trip through the South with
The Disappointments Room (2016)
Treileris
-6
The Disappointments Room (2016)
Drama, Trileris
8 Rugsėjo 2015
A mother and her young son release unimaginable horrors from the attic of their rural dream home.
The Perfect Guy (2015)
Treileris
+24
The Perfect Guy (2015)
Trileris
8 Rugsėjo 2015
After breaking up with her boyfriend, a professional woman gets involved with a man who seems almost too good to be true.

Filmai online nemokamai

Filmai.org – tai filmų online svetainė, kurioje galite nemokamai žiūrėti savo mėgstamus ir populiaraisius filmus ir serialus. Tai itin patogu, be to, greita ir patikima. Dėl ko verta žiūrėti filmus online? Todėl, kad nereiks gaišti laiko, kol filmas bus parsiųstas ir galėsite jį žiūrėti iškart savo kompiuteryje. Žiūrėdami filmą online, jūs nesiunčiate katės maiše iš nepatikimų forumų, torrent ar kitų siuntinių svetainių, kuriose failai dažnai būna užkrėsti virusais ar kita žalinga kompiuteriui programine įranga, o kartais praleidę kelias valandas laukdami filmo, gaunate ne tai ko tikėjotės. Tam, kad to daugiau nebenutiktų, portalas filmai.org siūlo išklausyti kitų narių nuomonės apie filmą ir be abejo patys galite komentuoti jums patikusį arba nepatikusį filmą bei jį vertinti.

Internetinis portalas Filmai.org siūlo virš 3 500 filmų ir daugiau nei 1 500 serialų. Čia rasite ne tik senus visų žinomus filmus bei serialus, bet pačius naujausius, ką tik kinuose pasirodžiusius, filmus ar naujausius serialų sezonus. Mėgstate komedijas? Veiksmo filmus? Animacinius? Portale filmai.org rasite įvairaus žanro filmų: veiksmo, animacinius, biografinius, trilerius, komedijas, dramas ir dar daugiau. Žinote kokrečiai kokį filmą norite žiūrėti šiandien? Siūlome susirasti norimą filmą tiesiog paieškos langelyje įvedus jo pavidinimą. O jeigu nerandate norimo filmo, siūlome funkciją – pageidauti filmo ir portalo nariai pasirūpins, kad šis filmas ar serialas atsirastų filmai.org repertuare.